Ma 2020. február 26., Edina napja van. Holnap Ákos és Bátor napja lesz.
  • Kezdőlap
  • Hírek
  • Tíz képviselőjelöltet vett nyilvántartásba a Választási Bizottság

Tíz képviselőjelöltet vett nyilvántartásba a Választási Bizottság

Az október 13-i önkormányzati választásokra 2019. szeptember 9-én 16 órakor lezárult a jelöltállítási szakasz. Az ajánlások feldolgozása megtörtént, ami alapján elmondható, hogy Szokolyán egy polgármesterjelölt és tíz képviselőjelölt lett nyilvántartásba véve.

Némethné Pintér Csilla, településünk jelenlegi polgármestere egyedüli jelöltként, kihívó nélkül várja a választásokat.

Településünkön összesen tíz jelölt versenyez majd a hat képviselői helyért. A jelöltek abc sorrend szerint:

Balázs Richárd

Barányi Zoltán István

Juhász Ferenc

Kovács Zoltán

Lisoczkiné Kata Mónika

Lucza Gergely

Rendes Veronika

Révész Milán

Szabó Zsófia

Szárazné Pauliscsák Anett.

A Helyi Választási Bizottság a törvényi előírásoknak megfelelően az egyéni listás jelöltek sorrendjét (a szavazólapon való sorrendet) kisorsolta és a sorsolás eredményét a 14/2019. (IX.9.) számú határozatában rögzítette, melyet az alábbiakban Önök is megismerhetnek:

  • Utolsó frissítés: .

2018 © Kismarosi Közös Önkormányzati Hivatal - Szokolyai Kirendeltsége