Ma 2020. május 31., Angéla és Petronella napja van. Holnap Tünde napja lesz.

Bemutatkoznak a képviselőjelöltek

Az október 13-i önkormányzati választásokra 2019. szeptember 9-én 16 órakor lezárult a jelöltállítási szakasz. Az ajánlások feldolgozása megtörtént, ami alapján elmondható, hogy Szokolyán egy polgármesterjelölt és tíz képviselőjelölt lett nyilvántartásba véve.

Némethné Pintér Csilla, településünk jelenlegi polgármestere egyedüli jelöltként, kihívó nélkül várja a választásokat. Településünkön összesen tíz jelölt versenyez majd a hat képviselői helyért.

A Szokolyai Híradó Választási különszámában minden képviselőjelöltnek lehetősége volt a bemutatkozásra, programjának rövid ismertetésére. A képviselői bemutatkozások az újságban a szavazólapon való szereplésük sorrendjében jelentek meg. A tíz képviselő közül kilencen éltek a lehetőséggel, egy képviselő önálló bemutatkozó anyagot készített. A képviselői bemutatkozásokat lentebb olvashatják:

  • Utolsó frissítés: .

2018 © Kismarosi Közös Önkormányzati Hivatal - Szokolyai Kirendeltsége