Ma 2020. február 26., Edina napja van. Holnap Ákos és Bátor napja lesz.

Tilos az avar és a fűnyesedék égetése Szokolyán!

Tisztelt Lakosság!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a Képviselő-testület legutóbbi ülésén módosította a Környezetvédelem helyi szabályairól szóló 2/2009. (II.12.) önkormányzati rendeletet. A módosítás értelmében településünkön az év minden napján TILOS az avar- és a fűnyesedék égetése. Egyben felhívjuk a lakosság figyelmét a rendelet már korábban is hatályos szövegére, miszerint az avar és a kerti hulladék megsemmisítése elsősorban komposztálással történik.

A módosítás a kihirdetés napján lép életbe, így annak szabályait mától figyelembe kell venni. A rendeletnek gyermekeink egészsége és településünk jövője érdekében érvényt kívánunk szerezni, ezért tisztelettel kérjük a fentiek figyelembe vételét és betartását.

  • Utolsó frissítés: .

2018 © Kismarosi Közös Önkormányzati Hivatal - Szokolyai Kirendeltsége